U Cioci na imieninach … czyli klawa bibka w warsiaskiem klymacie !

22 października od godz 20 w Spółdzielni CDQ uskuteczniać będziem fest potańcówkie. Co za tem idzie występy uskutecznią: 
Grupa Teatralna Warszawiaki,
żywa niewiasta na harmonii sztajerki do tańca grająca,
jaki i leguralne didżejszczaki: Pan Walery Wątróbka oraz Pan Te Piecyk ,które to skoczne muzyczkie fachowo patefonem zapodadają.

Pod konkretne zagrychie alkohola nie zbraknie – więc każden jeden kto na nasze potańcówkie przyjść zdoła na brak ruchu kończyn górnych narzekać nie będzie. Tembardziej dolnych, bo gdy kapela rżnie sztajerka to wszystkie pary tańczą.

By ferajna grymasów nie stroiła i bibka w dechie była dbać będzie rodak warsiawski – Piotr Grygoruk z Grupy Teatralnej Warszawiaki – któren w tem temacie oblatany i przykimać nikomu nie da. Ponadto – z fanfarą wielką – wręczone zostaną nagrody w konkursie lyterackiem „Niezwykle historie zwykłych warszawiaków„. A i znajdzie się szpec w trzy karty biegły, któren tą grą czas umili. W tem wszystkim wspierać nas będzie pokaz zdjęć syreniego grodu z epoki jedynie słusznej aczkolwiek minionej.

Znakiem tego nie ma co mantykować tylko 22 października w krótkich abcugach zapychać na Burakowskie pod 12 co by się fest podbawić !

Więcej informacji na facebook.com/gwarawarszawska

Admin